Skočiť na hlavný obsah

S nami ste vždy o krok vpred

Peter_Veliky_landscape
Peter_Veliky_square

Mgr. Peter Veliký

Advokátsky koncipient
+421 911 848 477 | veliky@ufgb.sk

S advokátskou kanceláriou UFGB som sa rozhodol spolupracovať kvôli kolektívu mladých, šikovných a inšpiratívnych ľudí s vycibreným zmyslom pre detail, ktorí mi umožňujú získavať cenné skúsenosti v najrôznejších právnych oblastiach a pracovať na zaujímavých kauzách. Náročné projekty a prípady, ktoré s kolegami riešime, sú dôkazom, že klienti plne dôverujú schopnostiam právnikov pôsobiacich v našej kancelárii. 

Špecializujem sa najmä na oblasti súťažného práva, obchodného práva, pracovného práva, rodinného práva, farmaceutického práva, korporátneho práva a trestného práva. Zároveň poskytujem právne poradenstvo vo veciach ochrany osobných údajov (GDPR) a migračného práva.

Pred nástupom do advokátskej kancelárie UFGB som pôsobil ako advokátsky koncipient pre významnú slovenskú advokátsku kanceláriu, poskytujúcu právne poradenstvo slovenskej i zahraničnej klientele. Mám skúsenosti aj z viacerých medzinárodných advokátskych kancelárií, kde som pôsobil na pozícii právny asistent.

Hovorím plynule nemecky a anglicky a pasívne poľsky. Vo voľnom čase sa venujem vlastným literárnym pokusom, cestovaniu, vareniu a rodine.

Dosiahnuté vzdelanie a získaná kvalifikácia:

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. (právo)