Skočiť na hlavný obsah

S nami ste vždy o krok vpred

natalia_novakova_landscape
natalia_novakova_square

Mgr. Natália Nováková

Advokátska koncipientka
+421 911 188 291 | novakova@ufgb.sk

Advokátska kancelária UFGB na mňa od prvého momentu pôsobila veľmi dynamicky a energicky, súčasne však vysoko odborne a profesionálne. Cením si, že mi dáva priestor profilovať sa v oblastiach práva, ktoré ma najviac profesijne zaujímajú a na ktoré som sa aj v rámci svojej doterajšej praxe zameriavala. 

Ide predovšetkým o obchodné právo, korporátne právo, právo nehnuteľností a stavebné právo, pričom praktické skúsenosti v týchto oblastiach som získala najmä z pôsobenia v advokácii na pozícii advokátskeho koncipienta, ako aj z pôsobenia na pozícii interného právnika v banke a právnika pre spoločnosť v oblasti realitného developmentu. 

Môj záujem a orientáciu na právo nehnuteľností a zmluvné stavebné právo potvrdzuje aj detailná znalosť medzinárodných štandardov „FIDIC – Červená kniha“, pričom súčasne som participovala aj v procese právnej a jazykovej korektúry aktuálneho re-evidovaného vydania týchto štandardov z roku 2017 pre Slovenskú asociáciu konzultačných inžinierov, ktorá je jediným zástupcom organizácie FIDIC na Slovensku. 

Ovládam anglický jazyk a pasívne hovorím nemecky. Vo voľnom čase sa venujem praktizovaniu jogy, ako aj publikovaniu článkov o joge. Zaujímam sa o literatúru, cestovanie a dizajn.

Dosiahnuté vzdelanie a získaná kvalifikácia:

  • Právnická fakulta Paneurópskej vysokej školy v Bratislave, Mgr. (právo)