Skočiť na hlavný obsah

S nami ste vždy o krok vpred

eva_cambalova_landscape
eva_cambalova_square

JUDr. Eva Čambalová

Partner pre Taliansko
+39 349 5164659 | cambalova@ufgb.sk

S advokátskou kanceláriou UFGB som sa rozhodla nadviazať intenzívnu a dlhodobú spoluprácu, pretože zdieľame rovnaký pohľad na poskytovanie profesionálneho právneho servisu, ktorého základom je férový prístup a prekonanie očakávaní klientov. Oceňujem, že v advokátskej kancelárii UFGB mám vytvorené ideálne podmienky na môj ďalší profesijný rast a sebarealizáciu.

Mojou hlavou úlohou je vedenie pobočky kancelárie v Taliansku, starostlivosť o talianskych klientov pôsobiacich na Slovensku, ako aj rozvoj talianskej klientely. 

Ako advokátka som zapísaná v talianskej aj slovenskej advokátskej komore, a preto poskytujem právne služby podľa talianskeho aj slovenského práva. Mojou špecializáciou sú zahraničné investície, korporátne právo, obchodné a občianske právo, sporová agenda, zmluvné právo s dôrazom na právo nehnuteľností, ako aj všetky aspekty týkajúce sa podnikania talianskych subjektov na Slovensku.   

Pred nadviazaním spolupráce s advokátskou kanceláriou UFGB som dlhé roky pôsobila ako advokátka so sídlom v Taliansku a úzko som spolupracovala s poprednou advokátskou kanceláriou pôsobiacou na Slovensku a na Ukrajine.  

Plynule hovorím taliansky a anglicky. Vo voľnom čase sa aktívne venujem cestovaniu a zdravému životnému štýlu.  

Dosiahnuté vzdelanie a získaná kvalifikácia:

  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. (právo), magna cum laude
  • Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, JUDr. (právo)